Elastyczna procedura

Aby ograniczyć uciążliwość usterek technicznych, dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć obsługę serwisu i reklamacji, oraz dbamy o wysoki odsetek pozytywnie rozpatrzonych zgłoszeń. W wielu przypadkach kwestie zasadności reklamacji schodzą na dalszy plan.

Jako jedna z nielicznych marek na rynku, zapewniamy ciągły dostęp do części zamiennych i akcesoriów, również po okresie gwarancyjnym. Uruchomiliśmy, dostępny w linku poniżej, katalog części i akcesoriów, które można zamawiać bezpośrednio w naszym serwisie.

Jeżeli potrzebnej części nie ma w katalogu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z serwisem poprzez formularz kontaktowy.


Katalog części zamiennych

Zobacz
Najczęściej zadawane pytania
  • JAK DŁUGO TRWA GWARANCJA? Wszystkie nasze produkty są objęte pełną, 24 miesięczną gwarancją producenta.
  • JAK DŁUGO TRWA PROCEDURA REKLAMACJI? Czas rozpatrzenia reklamacji wraz z naprawą i transportem, nie przekracza na ogół 4-5 dni roboczych. Zgłoszenia nie wymagające wizyty produktu w serwisie a tylko np. wysłania części zamiennej to najczęściej 24-48 godzin.
  • ZEPSUŁA MI SIĘ PEWNA CZĘŚĆ W WÓZKU/FOTELIKU, CZY MOŻNA DOKUPIĆ USZKODZONE ELEMENTY I CZĘŚCI ZAMIENNE? Tak, większość popularnych części jest dostępna z naszego katalogu. Jeżeli jakiejś części nie ma w katalogu, należy przesłać do nas zapytanie dołączając zdjęcie uszkodzonego elementu.
  • ZAKUPIŁEM PRODUKT PRZEZ INTERNET, CZY W PRZYPADKU REKLAMACJI MUSZĘ GO ODESŁAĆ DO SKLEPU? Nie, reklamacje w większości przypadków są załatwiane w systemie door-to-door, więc można kontaktować się z naszym serwisem bezpośrednio w celu rozpoczęcia procedury reklamacji. Uszkodzony produkt zostanie odebrany od klienta a po rozpatrzeniu reklamacji dostarczony pod wskazany adres.
  • CO DZIEJE SIĘ W PRZYPADKU REKLAMACJI, KTÓREJ PRZYCZYNA WYNIKA Z WINY UŻYTKOWNIKA? W przypadku reklamacji nieuzasadnionych, czyli spowodowanych innymi czynnikami niż wady produktu, zawsze kontaktujemy się z klientem, ponieważ procedura może zakończyć się na dwa sposoby. Zgodnie z decyzją zgłaszającego, możemy dokonać odpłatnej naprawy uszkodzenia lub odesłać produkt w takim stanie, w jakim do nas trafił. W przypadku reklamacji bezpodstawnej, koszty transportu ponosi zgłaszający, bez względu na sposób przeprowadzenia procedury.