Katalog części zamiennych

Witamy w katalogu części zamiennych.  

 

Mogą tu Państwa dokupić części zamienne do produktów marki 4BABY.


 

Polityka prywatności

25 maja 2018 roku weszło w życie nowe Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. W związku z powyższym przekazujemy Państwu informacje o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu w związku z tym prawach.

 

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: „Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych”), wnoszę o wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie przez 4Baby Sp. z o.o. – jako administratora - Państwa danych osobowych w celu zawarcia i realizacji umowy sprzedaży usług i produktów oferowanych przez 4Baby Sp. z o.o.

Złożenie zamówienia w katalogu części zamiennych stanowi jednocześnie zgodę na powyższe. Przetwarzane będą jedynie dane niezbędne do realizacji zamówienia, podane w formularzu na tej stronie. Dane te przechowywane są tylko w formie bazy danych na serwerze sklepu, bazie konta pocztowego przypisanego do obsługi sklepu oraz bazie systemu wysyłkowego firmy kurierskiej obsługującej dostawę zamawianych produktów i usług, na podstawie umowy powierzenia

 

4Baby Sp. z o.o. jako Administrator Państwa danych osobowych, na podstawie art. 13 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych,  informuje, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest 4Baby Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Kasprowicza 72, 20-232 Lublin, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000286893, NIP: 946-252-59-54, Regon: 060263112.

 

Szczegółowe informacje :

https://4baby.pl/tech/Polityka_prywatnosci.html

https://4baby.pl/tech/Polityka_prywatnosci.pdf

 

4Baby Sp. z o.o. ustanowiło Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który jest dostępny pod numerem telefonu: + 48 517 754 192 i adresem e -mail: iod@4baby.pl

 

Niniejszy komunikat jest również formą realizacji przez 4Baby Sp. z o.o., jako administratora danych osobowych, obowiązku informacyjnego, o którym mowa w przepisie art. 13 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych.